Комунальний заклад "Старомерчицький ліцей Валківської районної ради Харківської області"
Меню сайту
Розділи
Шкільне життя [1156]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений
Форма входу
Інформація про ліцей
Старомерчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Валківської районної ради Харківської області
Адреса: вул. Центральна , 3, сел. Старий Мерчик,
Валківський район, Харківська область, 63011 
Телефон: 6-66-80
Ел. адреса: stmerchikschool@ukr.net
 
Рік заснування

Вересень 1965 року

Директор школи

 Сухоруков Юрій Олексійович, освіта вища, за фахом вчитель географії, має вищу кваліфікаційну категорію та звання старший вчитель. Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів У 2019/2020 навчальному році у закладі навчається 297 учнів, з них: учнів 1-4-х класів – 129 осіб, 5-9-х класів – 153 особи, 10-11-х класів – 15 осіб.
Випускників 9 класу – 23 учні. Випускників 11 класу – 9 учнів.
Мова навчання  Українська
Профільне навчання

10 та 11 класи вивчають профільний предмет українську мову.

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 26 осіб, з них 24 особи мають повну вищу освіту, 1 особа - середню спеціальну, 1 особа - загальну середню.
Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечені учні  пільгових категорій (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти батьки яких є учасниками АТО, діти із малозабезпечених сімей), учні початкових класів  забезпечені харчуванням 50% від вартості.

За батьківські кошти харчується 65 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризма».

Гурткова робота

В школі працює гурток «Пішохідний туризм», "Юний еколог", . Також працює секція з волейболу.

Підвіз учнів та вчителів До закладу потребують підвозу 147 учнів та 5 учителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 20 навчальних кабінетів, 2 комп'ютерних класи (19 ПК), чотири мультииедійні комплекси, три мультимедійних проектори, ноутбук, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчик, їдальня. Бібліотечний фонд налічує - 14954 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

У 2018-2019 навчальному році учні нашої школи стали призерами й переможцями районних олімпіад:

У цьому навчальному році перші місця посіли:

  • Каплун Марія (7-Б клас) з хімії;

Другі місця одержали:

  • Ігнатьєв Максим (8 клас) з біології;
  • Фесик Олександр(8 клас) з географії;
  • Мирошник Денис (10 клас) з історії;
  • Косих Анна (8 клас) з біології;

Треті місця посіли:

  • Косих Анна (9 клас) з української мови і літератури
  • Федів Анастасія (11 клас) географії;
  • Безсмертна Василина (11клас) з правознавства.

За результатами перших двох етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін школа посіла четверте місце в районі.

   Протягом  року  роботи секції та гуртка покращується фізична та технічна підготовки учнів. Між учнями проводились змагання по ЗФП, спеціальної підготовки, де були виявленні найсильніші учні секції. Також учні  готуються до обласних та районних змагань.

Завдяки роботі секції та гуртка учні нашої школи вдало виступили в районній

спартакіаді.

В районних змаганнях :

 1 місце з легкої атлетики

 1 місце з л/а чотириборства

 1 місце «Старти надій»

 1 місце з волейболу серед збірних юнаків та дівчат

 1 місце в зональних обласних та 5 місце в фінальних змаганнях з волейболу серед дівчат.

 2 місце в зональних обласних змаганнях з волейболу серед юнаків.

 4 місце в обласних Всеукраїнських змаганнях «Козацький гарт».

 3 місце в обласних з л/а чотириборства.

 

    Особливо хочеться відзначити учня 9 класу Ананьєва Єгора, який встановив новий рекорд школи зі стрибків у довжину з результатом 545 см. на обласних змаганнях з легкої атлетики. Ученицю 9 класу Сльоту Анастасію – рекорд школи зі стрибків на скакальці (105 раз за 30 с.) Козирець Олександру (9 клас) з рекордом з бігу на 500 м.

14 грудня, в районному народному домі «Іскра» відбулося феєричне і вже традиційне свято ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018, на якому підведено підсумки спортивного року та вшанування кращих фахівців сфери фізичної культури та спорту району, спортивних наставників, спортивних команд та окремих спортсменів. Бронзові призери обласних змагань «Козацький гарт» в рамках обласної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Любота Ілля, Метеж Єлизавета, Гробов Юрій, Савченко Ольга, Беяр Святослав, Гайдамака Юрій, Сльота Анастасія, Фрайт Ігор, Однороб Анастасія, Беяр Ніка. Бронзові призери обласних змагань з настільного тенісу в рамках обласної Спартакіади «Спорт протягом життя» Демченко Кирило.  Срібний призер районної Спартакіади допризовної молоді в особистому заліку Іванський Тимофій.  Бронзовий призер районних змагань з легкоатлетичного чотириборства в особистому заліку серед дівчат 12-13 років Козирець Олександра. Срібний призер районних змагань з легкоатлетичного чотириборства в особистому заліку серед хлопців 12-13 років Нащочич Назар.

 

       Гурток «Пішохідний туризм», керівник – Мазалова Олена Олексіївна, працює в школі з 2003 року. За ці роки було підготовлено багато учнів, отримали І – ІІІ місця за різними видами туризму: «Пішохідний туризм», «Велотуризм», «Орієнтування», «Туристські навички». 

        Вихованці гуртка беруть активну участь у районних та обласних змаганнях:

- участь команди КЗ «Старомерчицький ліцей» в обласних змаганнях з велосипедного туризму (19.01) – Мерефа, 6 чоловік;

- участь команди КЗ «Старомерчицький ліцей» в обласних змаганнях з велосипедного туризму (16.02) – Нововодолазький р-н, смт Липкуватівка, 6 чоловік;

- участь команди КЗ «Старомерчицький ліцей» в обласних змаганнях зі скелелазіння (02.03) – Особисті змагання – Польова Д. – ІІ м, Кошева В. – ІІІ м, Харківська школа №106, 11 чоловік;

- районні змагання з велосипедного туризму (24.04) – 8 учасників, ІІ загальнокомандне місце, Рисований Вадим – ІІІ м, Гайдамака Юрій  - ІІІ м, Польова Діана – ІІ м, Савченко Ольга – ІІІ м.;

- участь команди КЗ «Старомерчицький ліцей» в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування та велотуризму (15-17.05) – 16 учасників, велоспорт - І загальнокомандне місце, спортивне орієнтування – ІІІ місце, особистий залік з велоспорту – Рисований Вадим – І місце;

- районні змагання зі спортивного орієнтування (07.06)– 8 учасників,

  ІІ загальнокомандне місце, Ігнатьєв Максим – І м, Савченко Ольга – ІІ м.

 

    Гурток «Юний еколог» від БДЮТ - керівник Стась Л.І. Протягом року вихованці гуртка прослухали теоретичний курс, виконали практичні завдання та навчилися застосовувати набуті знання, вміння та навички.

Вихованці гуртка Федів Анастасія та Ігнатєв Максим  приймали участь в районних та обласних олімпіадах з біології та екології, де продемонстрували високий рівень підготовки:

Федів Анастасія  1 місце в районому етапі МАН.

Ігнатьєв Максим  2 місце в районному етапі олімпіади з біології, 4 місце в обласному етапі МАН за напрямком «Екологія та аграрні науки », секція «Екологія» .

  Таким чином вихованці гуртка зробили ще один крок у розвитку екологічного мислення та отримали нові знання в галузі екологічної освіти.

 

      З метою сприяння формуванню життєвої компетентності особистості, становленню її як творця і проектувальника власного життя 2018 – 2019 н.р. працював гурток «Стань творцем свого життя» з учнями 7-10 класів (21 чоловік).

    Проводилися заняття за такими модулями: «Мій світ і я», «Твій шлях до успішного спілкування», «Здоровий спосіб життя – твій вибір», «Крок за кроком до життєвої компетентності». При проведенні занять  використані  методи й прийоми такі як, робота в групах, робота в парах, мозковий штурм, рольові ігри, ділові ігри.

    Учні вчилися розв’язувати проблемні й пізнавальні завдання, аналізували ситуації. Цікавим видом роботи учні вважають тренінгові заняття та участь в дебатах.

    Ефективному засвоєнню матеріалу сприяла індивідуальна робота з літературою, де учні аналізували документи – джерела та аргументи «за і проти».

    Учні набули знання і навички необхідні для соціальної взаємодії та соціальних контактів, опанували прийомами самопізнання, самовдосконалення, на життєвих прикладах визначалися важливі складові особистості такі як: потреби, цінності. Підлітки пізнали, що таке самооцінка, як вона формується, чим відрізняється адекватна від завищеної та заниженої  і як це відбивається на самопочутті людини.

Аналіз результативності участі учнів у творчих конкурсах, фестивалях, змаганнях, акціях у 2018/2019 н.р. показав позитивну динаміку успішності. Вихованці мають певні досягнення на конкурсах районного і обласного  рівнів.

     Протягом року учні нашої школи приймали участь у районних конкурсах:

- районний фестиваль ораторського прийняла участь учениця 11 класу Федів Анастасія та посіла ІІІ місце.

- Конкурс  вітальних листівок до Дня Збройних Сил (Беяр Н. 11 клас) .

- Акція “Теплі долоньки” .

- Участь в районному народознавчому святі «Фестиваль вареників».

- Районна виставка малюнків «Чарівний світ дитячих мрій».

- Виставка дитячого малюнку«Мій біль – Афганістан», присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

- конкурсу фотографій "Ми - українці!" (Іванський Т., Гайдамака Ю., Савченко О., Ігнатєв М.)

- сувенір до Масляної (Бескорвцев К. 1 – А ІІ місце)

- Районний етап «Козацький гарт – 2019» - І місце

- фестиваль-конкурс «Перший крок» (Думчикова А. 9 клас ІІІ місце)

    В районному етапі конкурсу «Замість ялинки новорічний букет» прийняли активну участь.

     Найактивнішими протягом року були такі учні: Федів Анастасія (11 клас),  Верхолаз Анастасія (11 клас), Панченкнко Руслан (11 клас),  Беяр Ніка (11клас),  Рєзнік Д. (11 клас), Іванський Тимофій (11 клас), Гайдамака Юрій (9 клас), Польова Діана (9 клас), Кукса Дмитро (8 клас), Ігнатьєв Максим (8 клас), Думчикова Ання (8 клас),  Савченко Ольга (8 клас), Бедрицька Софія (7 – Б клас),  Савченко Інна (7 - Б клас), Микитюк Вероніка (7 - А клас), Мартинова Дар’я (6  клас), Густодим Софія (5- Б клас), Колєснік Ксенія (5 - А клас).

     Найбільш активними під час підготовки та проведення вечорів відпочинку, загальношкільних заходів були учні 7 – Б класу (класний керівник Харченко І.А.), 8 класу  (класний керівник Мазалова О.О.),  11 класу ( класний керівник Альнікова Т.А.)

 

Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайту

Серпневий НВК

Валківський ліцей імені О.Масельського

Сайт вчителя хімії Павлій С.І.

Кабінет завуча

Copyright MyCorp © 2020 Конструктор сайтів - uCoz